May 26, 2024

Možnosti spolupráce

Staňte se naším partnerem

Rádi navážeme partnerství s útulky, záchrannými stanicemi, organizacemi na ochranu zvířat a přírody či tematicky příbuznými weby. Nabízíme umístění odkazů na Vaše stránky, publikování pozvánek, zpráv, v případě útulků nabídky umístěných zvířat, pomoc při hledání sponzorů, informování o Vašich akcích atp. Podmínkou je pouze přidání odkazu na Vlaštovka.info na Vašich internetových stránkách a případná spolupráce při tvorbě článků (tzn. ochota poskytnout rozhovor, podklady k sepsání článku atd.). V případě zájmu o navázání partnerství nebo o bližší informace nás kontaktujte na info@vlastovka.info.

Spolupráce na tvorbě stránek

Uvítáme dobrovolnickou výpomoc při tvorbě stránek Vlaštovka.info. Šikovní žurnalisté se zájmem o zvířata a přírodu nechť se hlásí! Praxe není podmínkou, požadujeme jen originální tvorbu a stylisticky a jazykově kvalitní texty. Rádi uveřejníme i názory lidí z oboru (zvířecích záchranářů, ochranářů, ekologů atd.). V případě zájmu nám napište na info@vlastovka.info.

Sponzorská pomoc

Jelikož tyto stránky vznikly za účelem pomáhat zvířecím útulkům a ochranářským organizacím a jsou spíše prodělečné, je vítán jakýkoliv sponzorský dar, který bude moci být dále využit za účelem propagace stránek (např. při darování cen do soutěží). Za to nabízíme umístění bezplatné reklamy na stránkách Vlaštovka.info. Pro více informací o podmínkách nás kontaktujte na info@vlastovka.info.