May 26, 2024

O webu

Vážení návštěvníci,

vítejte na stránkách magazínu Vlaštovka.info!

Vlaštovka si klade za cíl být mezičlánkem mezi tematickými stránkami, které se věnují mazlíčkům, chovatelství, opuštěným zvířatům, volně žijícím živočichům a přírodě. Na těchto stránkách naleznete vše z těchto specifických oborů.

Cílem stránek je přinášet zprávy o aktuálním dění z uvedených oblastí, stejně jako příběhy zvířat a lidí. Ne vždy to musí být příběhy veselé, neboť prostor zde dostanou i útulky a záchranné stanice, tedy zařízení, která hledají pomoc nebo domov pro své svěřence. Budeme rádi, pokud se staneme pomocníky opuštěných a zraněných zvířat na cestě za jejich lepší budoucností.

Prostřednictvím těchto stránek budeme také informovat o probíhajících akcích, od výstav až třeba po petiční akce a záchranné iniciativy. Chybět nebudou ani typy na výlety, zajímavosti příběhy čtenářů a soutěže.

Vlaštovku jsme si zvolili proto, že je jedním z poslů jara, její veselé švitoření nás provází krásným obdobím jara a léta a podle pověstí přináší štěstí těm, kdo ji nechají ve svém obydlí zahnízdit a vyvést mladé. Proto byla zvolena poslem dobrých zpráv a stala se symbolem těchto stránek.

Tímto Vám děkujeme za návštěvu a věříme, že se na stránky Vlaštovka.info budete rádi vracet. Pokud na ně pošlete odkaz svým přátelům, stanete se fanoušky na Facebooku či Twitteru, pak Vám budeme vděční!

Anna Burdová
zakladatelka webu