Zveřejnění PR článku zdarma

Jste majitel obchodu s chovatelskými potřebami? Provozujete hotel nebo salon pro psy či veterinární ordinaci? Nabízíte dovolenou v přírodě, jezdecké pobyty, tábory, ekovýchovné programy pro děti atp.? Pak je tato služba určena právě vám!

Uveřejníme vám PR článek zdarma!

Online magazín Vlaštovka.info je zaměřen na zvířata všeho druhu, ochranu přírody a vše, co s tímto okruhem souvisí. Proto vám nabízíme jedinečnou možnost – uveřejnění PR článku o vašem produktu zcela zdarma!

Podmínkou uveřejnění textu je pouze to, že článek pro Vás napíše naše redaktorka. To ale pro vás není žádné minus, ba naopak! Jedná se o profesionální copywriterku, která má zkušenosti s tzv. content marketingem – oslovováním nových zákazníků prostřednictvím pro ně zajímavého obsahu.

 

Zajímavý obsah je to, co potřebujete Vy a co potřebujeme i my!

Pojďme společně motivovat čtenáře! My víme, jak na to ;-)

Pojďme společně motivovat čtenáře! Víme, jak na to 😉

Pokud Vás napadlo, že je za naší nabídkou nějaká čertovina, pak Vás můžeme ubezpečit, že tomu tak není!

To, o co jde Vám jako inzerentovi, je účinná reklama, která přivede nové zákazníky. To, o co jde nám, je tvorba hodnotného obsahu, který přiláká nové čtenáře.

Dáme-li tyto naše zájmy dohromady, je z toho kvalitní článek, který nabídne Váš produkt a našim čtenářům přinese cenné informace. Když zároveň budou článek sdílet, budou šířit povědomí o Vašem produktu a našem magazínu zároveň!

 

Proč inzerovat na www.vlastovka.info?

Naše stránky si denně projdou stovky čtenářů, kteří mají o tuto oblast zájem. Na Facebooku máme přes čtyři stovky fanoušků, kteří mezi sebou aktivně sdílejí obsah stránek.

 • Jde o lidi, kteří milují zvířata a mají nějakého toho mazlíčka doma. Zajímá je všechno, čím by svému zvířecímu kamarádovi mohli udělat radost, co by posloužilo jeho zdraví a čím by celkově zvýšili jeho životní pohodu.
 • Jde ale i o čtenáře, kteří milují přírodu a rádi vyrazí na krásnou rodinnou dovolenou, nebo o rodiče, kteří chtějí vést své děti k lásce k přírodě třeba tím, že je zapíší do ekologického kroužku, pošlou je na tábor se zvířaty apod.
 • Navštěvují nás i čtenáři, jimž není lhostejná otázka ochrany životního prostředí. Ti hledají především informace o tom, jak mohou ochraně přírody přispět změnou svého životního stylu, třeba používáním ekologických produktů.

 

Chcete-li vědět víc nebo si službu rovnou objednat, pište na info@vlastovka.info.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 

Odpovědi na časté dotazy:

   1. Kolik sepsání PR článku stojí?
    Cena za sepsání článku závisí na složitosti tématu, kvalitě dodaných podkladů a rozsahu další rešerše. Přesněji bude stanovena po konzultaci s Vámi. Honorář pro redaktorku zahrnuje konzultace, během kterých budete moci vyjádřit své požadavky a připomínky k textu. Uveřejníme pouze článek, který odsouhlasíte a který bude obsahovat veškeré informace, jež čtenářům chcete sdělit.
   2. Jak dlouho bude článek na www.vlastovka.info zveřejněn?
    Trvale! Článek může být stažen pouze v případě hrubého porušení vzájemných dohod mezi zadavatelem inzerce a provozovatelem webu, k jejichž dodržení se obě strany zahájením spolupráce zavazují (pozn.: plné znění těchto podmínek zašleme všem zájemcům o uveřejnění PR článku nebo na vyžádání zaslané na info@vlastovka.info).