Hledají domov: Sympaťák Jonáš a štěňátka “z krabice”

stenatkaV útulku pro nalezené psy v Táboře čeká na nového člověčího kamaráda spousta krásných hafíků. Mezi nimi je i bázlivý Jonáš, kterému by se lépe dařilo v domku se zahrádkou než v kotci útulku, a banda rozkošných štěňátek, která měla štěstí, že neumrzla venku v krabici.

 

 

Aktualizace 23. 12. 2016: Štěňátka už našla nový domov.

 

Jonáš

jonas-utulektaborZhruba dvouletý chlupáč středního vzrůstu jménem Jonáš je nalezenec z Čekanic. Dobré výchovy a péče se mu sice v předchozím životě nedostalo, ale protože mu hodně času věnovala paní Kateřina Zíková z Psího hotel a nápravného Centra AGÁTA, je dnes z Jonáška vychovaný pes, který dokonce spořádaně chodí na vodítku.Jonáš je trochu bázlivý, ale jakmile se seznámí, je nesmírně přátelský a taky hravý. Lépe než v útulku by mu bylo u dobrých lidí, kteří bydlí v domku se zahrádkou.

Více o Jonášovi si přečtěte na stránkách táborského útulku.

 

[postlist id=5442]

 

 


Roztomilí uličníci

stenata-utulektaborChvíli neposedí, milují hraní a mazlení. Kdo by takové rošťáky nechtěl mít doma?

Představte si, že se takový našel – a vyhodil tyto drobečky v krabici ven na mráz.

Tito roztomilí kluci a holky jsou originální voříšci a vyrostou pravděpodobně do středního vzrůstu. Nenechte je dlouho čekat na teplý pelíšek a láskyplnou rodinu!

Více si o štěňátkách přečtěte zde.

 

S dalšími pejsky, kteří v táborském útulku čekají, až si pro ně přijde jejích nový mazlitel, se seznamte na ÚtulekTábor.cz!