Vlaštovka pořádá narozeninovou soutěž. Zapojte se a vyhrajte!

Milí čtenáři a příznivci Vlaštovky, v pátek 4. září 2015 to budou čtyři roky, co na stránkách www.vlastovka.info vyšel vůbec první článek. Pojďte s námi oslavit narozeniny Vlaštovky! Jak? Zúčastněte se narozeninové soutěže, ve které můžete získat lákavé ceny!

 

Zapojit se do soutěže je jednoduché. Stačí, když se zaregistrujete k odběru vlaštovčího newsletteru – prostě zadáte svou e-mailovou adresu a budete čekat, až vám přijde zpráva se soutěžní otázkou. Když na ni správně odpovíte (a dodržíte další pravidla, která jsou podrobněji rozepsána níže), můžete vyhrát 30% slevu na nákup kvalitních psích pamlsků v obchůdku DomácíPsíDobroty.cz a zároveň zvýšit svou šanci na vítězství v závěrečném slosování, ve kterém budeme rozdávat hezké knížky, pamlsky pro miláčky, nebo třeba kloubní výživu pro hafany.

Soutěž probíhá od 4. září do 9. října. Začátek soutěže tímto avizujeme v předstihu, abyste měli šanci se v čas zaregistrovat k odběru newsletteru a zodpovědět všechny soutěžní otázky, které vám přijdou. Tím, že odpovíte na všechny otázky, které budou od 4. do 25. září v každém pátečním newsletteru, zvýšíte svou šanci na výhru ve finálním výběru výherců.

 

Podrobná pravidla soutěže

Soutěž probíhá v termínu od 4. 9. do 9. 10.

Podmínkou soutěže je registrace k odběru newsletteru stránek Vlaštovka.info. Zaregistrovat se k odběru zpravodaje můžete kdykoliv v průběhu soutěže na stránce vlastovka.info/newsletter.

Princip soutěže spočívá v tom, že v určené termíny bude na e-mailové adresy registrovaných odběratelů zaslán newsletter, v němž mimo jiné odběratelé naleznou soutěžní otázku platnou pro následující týden. Na její zodpovězení budou mít 7 dní.

Odpověď na soutěžní otázku musí vždy přijít v odpovědi na newsletter – to znamená, že po přijetí newsletteru a přečtení otázky stačí v e-mailové schránce či e-mailovém klientu dát Odpovědět a odeslat správnou odpověď na soutěžní otázku.

E-mail s odpovědí musí obsahovat:
správnou odpověď na soutěžní otázku platnou pro daný týden
jméno, příjmení, telefonní číslo a poštovní adresu soutěžícího.

Tyto údaje budou sloužit výhradně ke kontaktování ve věci soutěže a případné výhry, nebudou nikde ukládány a bez souhlasu soutěžícího ani předávány třetím stranám – jejich užití se bude řídit platnými zákony ČR. Soutěžící berou na vědomí a účastí v soutěži souhlasí s tím, že budou-li vybráni mezi výherce, jejich jméno bude uvedeno v dalším newslettteru. Pokud si pravé jméno uvést nepřejí, nechť tak výslovně uvedou ve zprávě s odpovědí na soutěžní otázku.

Soutěž bude zahrnovat celkem 4 kola, v jejichž rámci registrovaní uživatelé obdrží 4 newslettery se soutěžními otázkami, a to v těchto termínech:

  • 4. 9. 2015
  • 11. 9. 2015
  • 18. 9. 2015
  • 25. 9. 2015

Platnost každé soutěžní otázky (a tedy i doba, po kterou na ni mohou soutěžící odpovídat), je 7 dnů (vč. dne, kdy bude newsletter s otázkou doručen do e-mailové schránky). Odpovídat tak budete následovně:

  • na otázku č. 1 (z 4. 9. 2015) do 10. 9. 2015 (do půlnoci)
  • na otázku č. 2 (z 11. 9. 2015) do 17. 9. 2015 (do půlnoci)
  • na otázku č. 3 (z 18. 9. 2015) do 24. 9. 2015 (do půlnoci)
  • na otázku č. 4 (z 25. 9. 2015) do 1. 10. 2015 (do půlnoci)

Odpovědi zaslané po těchto termínech nebudou do soutěže zařazeny.

Výherci soutěže (celkem čtyři z každého kola) budou ze správných došlých odpovědí vybíráni následující den po ukončení platnosti předchozího kola. Jejich jména budou uvedena v novém newsletteru. Každý výherce bude zároveň kontaktován a bude mu e-mailem doručen slevový kupon na nákup pamlsků z DomácíPsíDobroty.cz.

Výherci každého kola soutěže budou vybíráni podle jednoduchého klíče, který vždy bude odhalen současně s vyhlášením jména vítěze předchozího kola.

 

Finálové slosování o věcné ceny

Každý účastník soutěže, který zašle alespoň jednu správnou odpověď, bude automaticky zařazen do finálového slosování. To proběhne 2. 10. 2015 a v jeho rámci budou opět podle jednoduchého klíče vybráni 4 výherci, kteří obdrží tyto ceny:

1. knížku Enzo 1 – Medové dny a jedno balení kloubní výživy pro psy Geloren dog
2. knížku Přírodní kosmetika: Jak na to a jedno balení kloubní výživy pro psy Geloren dog
3. knížku Galgad, příběh strážce Země a jedno balení kloubní výživy pro psy Geloren dog
4. knížku Rostliny pro aromaterapii a jedno balení pamlsků z obchůdku DomácíPsíDobroty.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte-li dotazy k soutěži, na které jste výše nenašli odpověď, ptejte se v komentářích níže.

Vyhrazujeme si právo doplnění či změny pravidel soutěže po dobu jejího konání.

 

Foto: flickr.com (některá práva vyhrazena)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *