Milovníci koček se sejdou na umisťovací výstavě v Toulcově dvoře. Přijďte také!

Už 31. ledna 2015 proběhne ve středisku ekologické výchovy Toulcův dvůr v Praze Hostivaři druhá valentýnská umisťovací výstava koček. Nebude to ale jen tak obyčejná výstava, ale i den plný pohody, soutěží a zábavy, na který jste srdečně zváni i vy!

 

Umisťovací výstavu pořádá Kočičí domov sluníčko. K účasti na výstavě přizvalo dalších 20 ochranářských organizací a kočičích útulků. O přízeň svých nových mazlitelů se tu bude ucházet na sto opuštěných kočiček.

 

Čtěte také:
Jak nás vidí naše kočky? A mají nás vůbec rády?

O tom, že se kočka jako domácí mazlíček naprosto liší od psa, není pochyb. Jak nás ale kočky vnímají a jaký vztah k nám vlastně mají

 

Varování: Chcete pracovat z domova? Nepořizujte si kočku! (VIDEO v článku)

Pracovat z domova není vůbec lehké. Křičící děti, štěkající psi, nezvané návštěvy… Nebo kočky, které se chtějí mazlit a hrát si…

 

Kliknutím zvětšíte

Akce plná koček a zábavy

Nebude to ale jen umisťovací výstava koček. Návštěvníci se kromě kočiček mohou těšit i na krásné ručně vyráběné zboží v charitativních obchůdcích, pro děti budou připraveny soutěže s tématem “Děti kočkám, kočky dětem” pořádané organizací Nekupuj-adoptuj. Na hlavním pódiu pak během dne budou probíhat ukázky výcviku asistenčních psů PEStré společnosti.

Nejen kočičky se tak na vás budou těšit v sobotu 31. ledna od 10 hodin v Toulcově dvoře na Praze 10. Vstupné je 35 Kč a výtěžek z něj i z charitativních obchůdků pomůže organizacím na pomoc zvířatům.

 

Foto: Loliloli, Wikimedia (licence: některá práva vyhrazena)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *