Opuštěné kočičky budou čekat na pohlazení a nové mazlitele v Kongresovém centru

V neděli 19. října na vás budou v pražském Kongresovém centru čekat kočičky bez domova. Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi tu pořádá už 16. umisťovací výstavu, na kterou si můžete přijít pro nového člena rodiny, nebo alespoň útulek a jeho svěřence podpořit finančním či materiálním darem. Všichni budou srdečně vítáni.

 

Výstava bude probíhat mezi 10. a 17. hodinou. Nového kamaráda si budete moci vybrat mezi spoustou koťátek i dospělých kočiček s veterinárním osvědčením.

 

Čtěte také:
Tajemství Rock N’ Rollové kočky odhaleno

Kočka, která zpívá píseň Old Time Rock N‘ Roll od Boba Segara, už má na internetu desetitisíce zhlédnutí. Úsměvné video…

 

Připojte se k našim fanouškům na Facebooku!

Mějte přehled o aktuálních článcích, prohlížejte krásné fotografie, vtipná videa a zajímavosti z organizací na ochranu zvířat!

 

Přijďte se potěšit s kočičkami

O kočičky v útulku je výborně postaráno, přesto jim ale něco chybí – domov, péče a pohlazení páníčka, který by byl jen a jen jejich.

Pokud kočičku adoptovat nechcete, přijďte se na umisťovací výstavu alespoň podívat. Podpoříte tak kočičí útulek a potěšíte jeho svěřence svou návštěvou a náklonností.

 

kocici-utulek.cz

 

 

Foto: kocici-utulek.cz


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *