Nechte vyrobit svému pejskovi obojek. Podtrhne jeho krásu a zaručí mu bezpečí

Komerční sdělení

Každý pejsek je jedinečná osobnost, která si, jak nám jistě dáte za pravdu, zaslouží i originální obojek. Takový obojek však zdaleka nemusí mít jen funkci estetickou, ale i rozpoznávací – což může pomoci třeba tehdy, když se hafan ztratí.

 

Takový obojek v běžném zverimexu neseženete. Můžete si ho ale nechat udělat ve vybraných potřebách pro psy. Výhodou obojku vyrobeného na zakázku je, že si jej od prvního do posledního detailu navrhujete sami.

Nejen, že si vyberete obojek v takové barevné kombinaci, která se vám líbí a nejlépe se hodí k vašemu pejskovi, ale také materiál, typ střihu nebo velikost – obojek si tak můžete nechat udělat jak pro čivavu, tak pro leonbergera. Vybírat lze z několika typů obojků – od klasických, přes polostahovací, až po uzavřené.

 

Co třeba obojek se jménem a telefonním číslem?

Na obojek pro svého pejska si mimo jiné můžete zvolit i text výšivky – např. jméno psa a vaše telefonní číslo. Taková výšivka pomůže třeba tehdy, když se váš čtyřnohý přítel zaběhne. Výšivka ale nemusí nést jen jméno psa, možné je zvolit si i jiný vzor.

 

Pro vyšší bezpečí psa reflexní prvky

Možnost doplnit obojek o reflexní prvky ocení páníčci, kteří se s pejskem pohybují ve městě, nebo sportovci – třeba cyklisté, kteří s sebou berou psa jako doprovod na výlety na kole. Reflexní proužek zaručí, že psa bude dobře vidět i při zhoršené viditelnosti a zaručí tak jeho vyšší bezpečnost.

 

K originálnímu obojku originální vodítko

Abyste nemuseli dlouze shánět vodítko, které se k obojku vyrobenému podle vašich představ bude nejlépe hodit, můžete zakoupit i vodítko ve stejném barevném provedení a s volitelnou výšivkou. Opět máte na výběr z několika typů materiálů např. voděodolné polstrování pro ucho).

Bližší informace naleznete na stránkách potřeb pro psy 4dox.cz.

 

Foto: 4dox

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *