Podpořte Toulavé Tlapky nákupem v charitativním e-shopu

Pro pejsky, kočičky i jejich páníčky, ale hlavně pro opuštěná a týraná zvířata, kterým občanské sdružení Toulavé Tlapky již šest let pomáhá, vznikl charitativní e-shop, jehož výtěžek pomůže Toulavým Tlapkám zachraňovat zvířecí životy a umožní poskytnout azyl těm, kteří na svůj nový domov zatím čekají.

 

“Již od roku 2007 pomáhá občanské sdružení Toulavé Tlapky opuštěným a týraným zvířatům. Postupně opravujeme velký azyl u Poděbrad. To však stojí hodně peněz, a proto jsme vytvořili e-shop na podporu našeho azylu,” vysvětlují zástupci občanského sdružení.

Nákupem v charitativním e-shopu podpoříte činnost sdružení Toulavé Tlapky, které pak budou moct například vybudovat nové prostory pro zvířátka.

Nový e-shop naleznete na adrese www.eshop-Tlapky.cz.

 

 

Dárky pro radost a užitek – vám i vašim blízkým

V charitativním e-shopu můžete zakoupit reklamní předměty občanského sdružení, jako jsou hrnečky nebo samolepky, dále spoustu krásných, ručně vyráběných výrobků, například dřevěné cedulky na dveře, náušnice a mnoho dalšího zboží, kterým uděláte radost sami sobě i svým blízkým.

Radost ale můžete udělat i svému pejskovi, například ručně pletenou hračkou. K radosti i užitku budou vodítka, obojky a další potřeby.

“Děkujeme za pomoc a věříme, že vám náš nový nápad udělá radost a přinese i mnoho užitečného,” dodávají zástupci občanského sdružení Toulavé Tlapky.

 

Foto: eshop-tlapky.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *