Nevšední Vánoce: Přijďte si zkrátit čekání na Ježíška do zoo

Olomouc – Zoologická zahrada v Olomouci si na prosinec pro návštěvníky připravila nevšední program: vánoční tvořivé dílny pro děti i dospělé, večerní prohlídky se sváteční atmosférou, zdobení stromku pro zvířátka, zvýhodněné vstupné na Štědrý den a mnoho dalšího.

 

V zoo na Svatém Kopečku už zavládla vánoční nálada o víkendu 8. a 9. prosince, kdy si návštěvníci mohli v rámci tvořivých dílen vyrobit zvonečky a nazdobit perníčky. Ta pravá vánoční atmosféra tu ale zavládne 15. prosince.

Právě v tento den odstartují večerní prohlídky vánočně vyzdobenou a osvícenou zoologickou zahradou. Vstupenku si návštěvníci budou moci v pokladně zakoupit až do 19 hodin, zoo pak bude otevřená do 21 hodin.

Večerní prohlídku, třeba i s průvodcem, mohou zájemci absolvovat od 15. prosince do 1. ledna 2013 denně s výjimkou Štědrého dne a Silvestra.

 

 

Na Štědrý den do zoo

Na Štědrý den ale bude zoologická zahrada veřejnosti otevřená. Ba co víc, všem návštěvníkům nabídne zvýhodněné vstupné – i dospělí zaplatí cenu dětské vstupenky.

Do zoo se ale s dětmi můžete vypravit například i na tvořivé dílny, které jsou otevřené malým i velkým. O víkendu 15. a 16. prosince se bude tvořit v restauraci Pod Věží i u vstupu do zahrady. Za vůně purpury a zvuku vánočních koled si budete moci vyrobit ozdoby z přírodních materiálů, jako je například ovčí vlna, nebo napsat dopis Ježíškovi.

A v sobotu 22. prosince se bude zdobit stromeček pro zvířata. Samozřejmě, že zdobit se bude s pochoutkami, na kterých si budou moct zvířátka později smlsnout.

 

Foto: ZOO Olomouc

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *