Vlaštovka naděluje vánoční dárky! Napište si o některou z knížek

Soutěž skončila 9. 12. 2013

Vánoce se kvapem blíží, a tak je nejvyšší čas spustit naši malou vánoční soutěž. Nabízíme čtyři zajímavé knížky z nakladatelství Metafora. Vyberte si tu, která vás nejvíc zaujme, a třeba bude právě pod vaším vánočním stromkem!

 

Vybrat si můžete jednu z těchto čtyř knih:

Pohádkoví mazlíčci – knížka pro šikovné ruce, podle které můžete vyrábět hračky z plstěné vlny. S návody z téhle knížky je to jednoduché a roztomilým plyšákem jistě uděláte radost dětem, nebo přátelům vyrobíte hezkou huňatou klíčenku.

Bachovy květové esence od A do Z vám zase poradí, jak využít jedinečnou sílu květin k vlastnímu zdraví a duševní pohodě.

V knize Ochranné kameny se můžete dočíst, v čem spočívá síla jednotlivých druhů kamenů, před jakými neduhy vás ten který kámen ochrání a dokonce i to, jak ochranné kameny mohou pomoci vašim mazlíčkům.

Ještě horká knižní novinka z nakladatelství Metafora Zvířata zrcadla lidí vám poodhalí, jak vyřešit vleklé zdravotní potíže svých zvířat. Některé jejich nemoci totiž podle autorů mohou souviset s vaším zdravotním a psychickým stavem.

 

Co pro získání některé z těchto knížek musíte udělat?

Především si pozorně přečíst pravidla soutěže, abychom nikoho nemuseli vyřazovat ze slosování pro jejich nedodržení.

Pak v termínu odpovězte na dvě jednoduché otázky, na které naleznete odpovědi na Vlaštovce, nebo na stránkách nakladatelství Metafora.

 

Soutěžní otázky

1. Napište název jedné z výše uvedených knih, o kterou máte zájem. Uveďte i jméno jejího autora (nebo autorů)!

2. Napište nám správnou odpověď na otázku: Kolik koček se celkem objevuje na všech vánočních a novoročních e-pohlednicích, které nabízíme zdarma ke stažení na Vlaštovce?

 

 

 

Podmínky soutěže

  • Soutěž probíhá od okamžiku uveřejnění tohoto článku do půlnoci 9. 12. 2012. Soutěžní e-maily doručené po tomto termínu nebudou zařazené do slosování. Výherci budou losováni pouze z e-mailů, které budou obsahovat správné odpovědi.
  • E-maily s odpověďmi na soutěžní otázky posílejte na adresu: info@vlastovka.info a do předmětu uveďte: Vánoční soutěž.
  • Každý účastník smí soutěžit jen o jednu knihu. Z jedné e-mailové adresy smí být poslán jen jeden soutěžní e-mail!
  • Výsledky soutěže vyhlásíme nejpozději 11. 12. 2012. Jména výherců budou uvedena v tomto článku. Hned poté budou vylosovaní výherci osloveni, aby potvrdili, že výhru přijímají a doplnili kontaktní údaje. Pokud na e-mail s informací o výhře nejpozději do 7 dnů od jeho odeslání nezareagují, jejich výhra propadá. (Pozn.: Kontrolujte si, prosím, složku se spamem! Občas výherci píší, že jim naše oznámení skončilo v nevyžádané poště, a reagují pozdě.)
  • Ceny nevyměňujeme za jiné a neposkytujeme finanční, ani jinou náhradu.
  • Vyhodnocení odpovědí a losování výherců je na provozovateli webu www.vlastovka.info a jeho rozhodnutí je neměnné a nenapadnutelné.

Úplná pravidla pro konání všech soutěží na našich stránkách příp. najdete na stránce Pravidla webu. Jsou rovněž závazná!

 

A to je zatím vše. Teď už nezbývá víc, než popřát všem hodně úspěchů!

 

 

_________________________________________________

 

Výsledky soutěže

(aktualizováno 11. 12. 2012)

1. O knihu Bachovy květové esence od A do Z od Katariny Michel si napsala a vylosována byla Lenka Hejduková.

2. Na soutěžní otázky spráně odpověděla a vylosována byla i Romana Hlásná, která si napsala o knížku Zvířata zrcadla lidí od Gisy Genneperové a Rolfa Kamphausena.

3. Knížku Ochranné kameny pod stromeček dostane Ladislav Novotný, který správně uvedl, že autorem knihy je Wolfgang Hahl, a na našich vánočních e-pohlednicích napočítal pět koček.

4. A podle knížky Pohádkoví mazlíčci od Cendrine Armani si nějaké hezké zvířátko vyrobí Jana Metlíková.

Výhercům gratulujeme a jim i všem ostatním účastníkům, které bohužel obdarovat nemůžeme, přejeme krásné Vánoce a vše dobré do nového roku. A doufáme, že Vlaštovce zachováte přízeň.