Umisťovací výstavy koček: Odnesete si kamaráda, nebo aspoň přispějete

Postrádáte-li kočičí kamarádku nebo kamaráda a uvažujete nad jeho pořízením, není lepší způsob, než pomoci kočičce z útulku. Jedním z nejlepších způsobů, jak se ‘seznámit’ se svou budoucí kočičí láskou (a zároveň přispět na provoz útulků), je navštívit umisťovací výstavu.

Na podzim se takových umisťovacích výstav koná hned několik. O té, kterou pořádá plzeňská Sekce na ochranu koček u příležitosti 10. výročí své existence, jsme vás už informovali (leták viz zde). Není ale zdaleka jediná, kterou můžete navštívit a podpořit tak existenci daného kočičího útulku a třeba si  odnést milou kočičku.

Na takovou výstavu ale mohou přijít i ti, kdo si kočičku z jakéhokoliv důvodu pořídit nemůžou, ale rádi opuštěným kočkám přispějí aspoň pomazlením. Svou návštěvou zároveň přispějete na dobrou věc. Stalo se totiž dobrým zvykem, že za vstupenku slouží konzerva krmení. Na výstavách lze také zakoupit například i chovatelské potřeby, z čehož útulkům plynou další finance.

 

 

Říjnová výstava v Kongresovém centru

Svou čtrnáctou umisťovací výstavu pořádá 28. října Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi. Výstava útulkových kočiček se bude konat v pražském Kongresovém centru od 10 do 17 hodin. Budete si zde moci vybrat ze spousty koťátek, kočiček a kocourků s veterinárním osvědčením, nebo jim alespoň přispět finančním, či materiálním darem.

 

Výstava pro kočku

Další umisťovací výstava se koná v neděli 11. listopadu v prostorách Chvalské tvrze na Praze 9 mezi 10 a 17 hodinou. Cílem Výstavy pro kočku je nejen najít domov pro opuštěné kočičky, ale i přispět na provoz konkrétního útulku.

 

Foto: Wikimedia

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *