Výsledky fotosoutěže: Prohlédněte si vítězné fotky!

Vážení čtenáři a soutěžící, v tomto článku vám přinášíme výsledky fotosoutěže, kterou jsme vyhlásili 4. září u příležitosti prvních narozenin vlaštovky. Níže najdete vítězné fotografie a jména výherců.

Na začátek je třeba uvést, že všechny soutěžní fotografie byly krásné a vybrat z nich pouze 11 výherců bylo velmi složité. Je nám líto, že nemůžeme potěšit všechny účastníky, ale jinak to zkrátka nejde.

Mimochodem, během soutěže jsme zjistili, že ne všichni účastníci si přečetli pravidla. Proto nám u řady fotografií chyběly potřebné údaje – postrádali jsme hlavně kontakty a jména účastníků. Tentokrát jsme přimhouřili oči, ale pro příště prosíme všechny, aby si pravidla přečetli!

 

Výherci soutěže

A tady už je máme! Jedenáct výherců! Všechny postupně zkontaktujeme a jejich kontakty odešleme sponzorům, kteří se s nimi už domluví na podrobnostech. V případě 6.-9. místa pošleme výhercům Doxíky my.

 

1. místo

Kamila Nábělková z Velké Polomi nám poslala fotku svého kocourka jménem Mio. Mio je rasy Ragdoll, o které už jsme u nás na vlaštovce taky psali. Svým krásným kukučem své paní vyhrál rodinné vstupné do Papouščí zoo v Bošovicích.

2. místo

Kočička Saša a pejsek Benji jsou prý věrní přátelé. A Tereza Lukešová si touto fotkou vysloužila vstupenky do Papouščí zoo v Bošovicích!

3. místo

"Můj kocourek, kterému se strašně líbilo lovit pacičkou v kanálku na balkoně," napsala nám Monika Hrubá, kterou tímto odměňujeme cenami z obchodu ZelenáDomácnost.com!

4. místo

A tohle je kočka Muřinožka. Paní Petra Hejhalová nám o ní napsala, že je nejen mazlíkem celé rodiny, ale také zasloužilou a zodpovědnou matkou pěti dětí. Takhle se prý rádanatáhne doma na pohovce. A my do Neveklova posíláme dárky z obchodu ZelenáDomácnost.com!

5. místo

A další kočička, která se ráda natáhne. Ale kdepak gauč, rovnou na odkapávač! Fotku kočičky Míši nám poslala Jana Schindlerová, které do Plzně taktéž dorazí překvapení z obchodu ZelenáDomácnost.com.

6. místo

A je tu psí štafeta! Tady fenka Keysinka hlídá spánek malého Patrička... Tedy nehlídá, spíš mu pomáhá. A my za tuhle krásnou fotku posíláme Pavlíně Sýkorové do Ostravy Doxíky pro Keysinku!

7. místo

"Naše psí kamarádka Sinda letos oslavila 14. narozeniny. Je sice skoro hluchá a slepá, prodělala rakovinu dělohy (ta ji byla operativně před několika lety odebrána), ale je to náš největší poklad. To ona je ta, která naší rodinu drží pohromadě, rozdává nám lásku, radost, pochopení i útěchu," napsala Andrea Bátovská. Sindě i jejím páníčkům přejeme spoustu dalších šťastných chvil a fence posílám Doxíky. Ať chutnají!

8. místo

"posílám fotku našeho milovaného pejska, tibetského španěla Bakíska, s jeho nejlepším kamarádem, kocourem Vojtou. Fotografie je z loňského léta. Kocourka jsme měli 6 let, letos na jaře se bohužel nevrátil z jedné ze svých početných výprav za kočičími slečnami," připsala k soutěžní fotografii Lucie Fořtová. Pejskovi posíláme Doxíky a přejeme, ať se kocourek zase ukáže (i to se občas stává)!

9. místo

A další psí fešanda, která si nás podmanila svým psím pohledem. Fotku své nejlepší kamarádky, mladičké ohařky Sendy, nám poslala Dáša Poláková ze Žďáru nad Sázavou. My jí za to posíláme Doxíky!

10. místo

Tričko s logem SpokojenýPes.cz své paní, Aleně Matysové z Teplic, získala kočička Růženka, která si tady našla svůj nejoblíbenější pelíšek...

11. místo

"Zasílám vám foto mého irského vlkodava Raymíka. Je to už starší pán, táhne mu na dvanáctý rok a je hluchý na jedno ucho, ale stejně je pořád hravý a neskutečně přátelský. Foto bylo pořízeno na naší bývalé zahradě pod starou jabloní, kde si nejraději hrál s tenisákem," napsala paní Natálie Ficencová a my jí za to do Dětmarovic posíláme tričko s logem SpokojenýPes.cz. A přejeme mnoho dalších krásných chvil s pejskem!

 

Všem výhercům srdečně gratulujeme a přejeme spoustu dalších krásných zážitků s mazlíčky!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *