Narozeninová fotosoutěž o nejmilejší fotku vašeho mazlíčka

Soutěž probíhala do 23. září 2012

Právě dnes je tomu rok, co Vlaštovka do světa vypustila první článek. Rok od spuštění našeho online magazínu oslavíme ve velkém stylu – fotosoutěží, ve které můžete vyhrát velmi pěkné ceny!

 

Co pro výhru musíte udělat? Pošlete nám do 23. září 2012 nějakou vydařenou (a pokud možno kvalitní) fotografii svého miláčka, která nejlépe vystihuje zadání: Nejmilejší fotka mého mazlíčka. Mazlíčkem nemusí být pejsek nebo kočička, ale jakékoliv zvířátko, které s vámi žije (papoušek, fretka, had, pavouk), nebo které s vámi přímo nebydlí pod jednou střechou, ale je vám nejmilejší (babiččin pejsek, kůň, za kterým docházíte do stáje apod.).

Stačí, když zvíře zachytíte v nějaké nevšední situaci, při jeho oblíbené činnosti nebo při společné hře, výletu či procházce.

Fotografii (pouze jednu!) pošlete na adresu info@vlastovka.info, do předmětu napište SOUTĚŽ a do e-mailu napište stručný komentář k přiložené fotografii – jméno mazlíčka, s kým na fotce případně je, komentář k situaci, v níž je zachycen, apod. Uveďte též své kontaktní údaje (jméno a příjmení, poštovní adresu, popř. i telefonní číslo). Podrobná pravidla si, prosím, přečtěte níže, neboť jsou závazná.

 

Co můžete vyhrát?

1. místo – rodinné vstupné do Papouščí zoo v Bošovicích (2x dospělý + 2-3x děti)

2. místo – dvě vstupenky do Papouščí zoo v Bošovicích (1x dospělý + 1x dítě)

 

3.-5. místo – balíček z obchodu ZelenáDomácnost.com (ekodrogerie a dalších ekovýrobky)

 

6.-9. místo – balíčky z vybraných druhů psích sušenek Doxíky

 

10.-11. místo – tričko s logem e-shopu SpokojenýPes.cz dle vlastního výběru (černé, vínové nebo růžové).

 

 

Pravidla soutěže

Jako každá soutěž, má i ta naše svá pravidla. Kromě těch, které uvádíme níže, jsou závazná i obecná pravidla uvedená na stránce Pravidla webu v kapitole III. Pravidla soutěží.

1. Do soutěže budou zařazeny pouze fotografie, které na e-mail info@vlastovka.info dorazí ve stanoveném termínu (tedy do 23. září 2012).
2. Každý soutěžící zašle pouze jednu fotografii. V případě, že zašle obrázků více, nebude do soutěže zařazen.
3. Do soutěže zasílá účastník fotografie svých vlastních zvířat, nebo zvířat, která patří jinému majiteli, ale ten proti uveřejnění jejich fotografie a případnému převzetí ceny účastníkem nic nenamítá. – Účastníkem se v tomto případě rozumí člověk, který fotografii do soutěže zaslal, nikoliv majitel zvířete.
4. Jsou-li na fotografii se zvířaty zachycené i děti, smí být tyto obrázky do soutěže zaslány pouze se souhlasem rodičů či zákonných zástupců dětí. Za případné porušení tohoto proavidla nenese pořadatel odpovědnost.
5. Soutěžící zasláním fotografie do soutěže dává pořadateli souhlas k jejímu dalšímu použití bez nároku na jakoukoliv odměnu.
6. Do zde vyhlášené fotosoutěže účastníci zasílají jen fotografie, k nimž prokazatelně mají autorská práva nebo svolení autora fotografie dále ji použít. Za nedodržení tohoto pravidla a z něj plynoucí spory nenese pořadatel soutěže odpovědnost.
7. Soutěžící, kteří prokazatelně poruší zde uvedená pravidla, budou ze soutěže vyřazeni.
8. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie:

    • které dle jeho názoru nesplňují pravidla pro konání soutěží na www.vlastovka.info
    • které nedosahují přiměřené kvality (jsou rozmazané, příliš zrnité atp.)
    • u nichž dojde k názoru, že při jejich pořizování zvířata trpěla
    • které jsou v rozporu s platnými zákony ČR.

9. Výběr vítězné fotografie provede pořadatel dle svého nejlepšího uvážení. Jeho rozhodnutí je nenapadnutelné.

 

Takže všem přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaše krásné fotografie!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *