Ty nejlepší psí pamlsky vznikají v chráněné dílně

Komerční sdělení

Když chcete to nejlepší pro svého pejska, kupujete mu ty nejkvalitnější pamlsky. A když takovým nákupem navíc podpoříte práci mentálně postižených lidí a život pejsků v útulcích, je to skvělý počin. Všechny tyto výhody v jednom nabízejí psí pamlsky s názvem Doxíky.

 

Nápad začít vyrábět psí sušenky se zrodil v době, kdy už sice byl psí trh zaplaven různými druhy pamlsků, ale Doxíky jsou přece jen v mnoha ohledech jiné.

 

Sušenky dělají mentálně postižení lidé

Myšlenka uvést na trh zdravé pamlsky, vyrobené jen z těch nejkvalitnějších ingrediencí, doplněné bylinkami, a zároveň podpořit mentálně postižené lidi a pejsky bez domova, se zrodila poměrně nedávno. Od plánů pak nebylo daleko k realizaci. A tak vznikly >Doxíky – zdravé mlsání pro vaše mazlíky.

Doxíky vyrábí mentálně postižení lidé v chráněných dílnách. Každá sušenka je tedy vyrobena ručně a navíc s láskou. “Je úžasné vidět lidi, kteří pro změnu pracují rádi a s nadšením,” říká Andrea Kašíková. “Jsou to lidé, kteří na dnešním trhu práce mají minimální šanci a oni jsou opravdu šťastní, že mohou něco dělat, že jsou potřební.“

 

Firma pomáhá i opuštěným pejskům

Markéta Grohová, zakladatelka společnosti, a její kolegyně myslí i na pejsky bez domova. Proto se rozhodly, že budou podporovat také útulky. Hodně se rozmýšlely, které to budou, a nakonec výběr zúžily na dva – útulek Maršovice a útulek Děčín.

“Oba útulky jsme si vybraly proto, že mají neustále naplněnou kapacitu na maximum, mají velké území, odkud se jim pejsci vozí, a lidé, kteří v útulcích pracují, dělají pro své svěřence první poslední. Akcemi se snaží nalákat lidi, provádějí osvětu a zachraňují mnoho týraných psů – prostě pracují srdcem,“ vysvětluje Markéta. “Je nám jasné, že takových útulků jsou desítky, a tak doufáme, že se Doxíky budou prodávat natolik dobře, že si budeme v budoucnu moci dovolit pomáhat více pejskům.”

 

Doxíky jsou vyrobeny z kvalitních přísad

Na rozdíl od jiných pamlsků, u kterých ze seznamu ingrediencí nevyčtete, z čeho jsou vlastně vyrobené, máte u Doxíků jistotu, že jsou stoprocentně z přírodních přísad, neobsahují sůl ani cukr, konzervanty a jiné chemické složky, ani vedlejší živočišné a rostlinné produkty.

Jsou to sušenky, jejichž základem je špaldová mouka. Ingredience, ze kterých se vyrábějí, jsou odebírány od menších farmářů a na jejich kvalitu je kladen ten nejvyšší důraz.

“Chtěli jsme zdravou náhražku za piškoty, párky a podobné věci, kterými dnes majitelé odměňují své pejsky,” říká Markéta Grohová. “Navíc nám záleželo jak na vysoké kvalitě, tak také na propojení podnikání s dobročinností.”

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *