Luxusní pokoje, salon krásy, posilovna – to k psímu hotelu patří

New York – Když páníček odjíždí někam, kam s ním pejsek nemůže, a zároveň nemá nikoho, kdo by se o něj postaral, je jedinou volbou psí hotel. A když hotel, tak luxusní. V New Yorku se právě chystá otevření jednoho super luxusního psího hotelu.

Nadýchané podušky na velkých postelích, televize, jídlo od nejlepších kuchařů, salon krásy, posilovna s osobním trenérem… To není výčet benefitů pro výherce zájezdu do New Yorku, ale standardní služby nového psího hotelu D Pet hotel na Manhattanu.

Zdá se vám to přehnané? Ale vůbec ne. Provozovatelé hotelu vědí, že pro jejich budoucí zákazníky je pejsek jako dítě – bytost, kterou nade všechno milují a chtějí pro ni to nejlepší. Tak proč by hotel měl být jen ponurou stavbou o pár kotcích se zašlými dekami na zemi?

 

 

Video: Psí hotel D Pet Hotel v Hollywoodu

 

Jedna noc za 1600 korun

K dispozici bude padesát luxusně vybavených pokojů. Na vybavení prý majitelé nešetřili, protože chtějí, aby pejskové měli pohodlí, jaké mají v hotelu i lidé.

Pohodlí ovšem něco stojí. Cena za noc bez dalších služeb by vás v přepočtu vyšla na 1600 korun, pobyt pejska v luxusnějším hotelu pak na 4000 korun. Nutné je ale připočíst náklady za další služby – například za nezbytné venčení. Patnáctiminutová procházka vyjde na 300 korun.

Síť psích hotelů se po Spojených státech slibně rozrůstá. Hotely mají úspěch jak u páníčků, tak u jejich psích miláčků. D Pet hotel na Manhattanu, který bude otevřen v horizontu několika týdnů, bude v New Yorku vůbec prvním hotelem pro psy.

 

Foto: YouTube

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *