Koupí voucheru podpoříte Nadaci na ochranu zvířat

Jednou z forem, jak efektivně přispívat na ochranu zvířat, je podpora organizací, které se této činnosti věnují v celé šíři. Tak pomáhá například Nadace na ochranu zvířat, které v rámci charitativní kampaně ‘Hyperslevy.cz pro zvířata’ můžete přispět nejen na pomoc opuštěným či útulkovým zvířatům, ale i v v řadě dalších oblastí.

Nadace na ochranu zvířat realizuje řadu prospěšných projektů. Je to například telefonní linka SOS Zvíře, výukové programy pro základní školy Žijeme tady společně, ale taky pomáhá týraným a opuštěným zvířatům, vyvíjí úsilí v oblasti legislativy a mnoho dalšího.

Rozhodnete-li se finančně přispět na její činnost, podpoříte tak jednorázovým příspěvkem hned několik projektů na pomoc zvířatům.

 

 

Přispějte Nadaci a udělejte si radost!

Nadace na ochranu zvířat dlouhodobě spolupracuje s portálem www.hyperslevy.cz. Koupí jakéhokoliv produktu či služby na Hyperinzerce.cz tak uděláte radost sami sobě, nebo svým blízkým, a zároveň podpoříte činnost Nadace na ochranu zvířat.

Pokud nemáte zrovna v plánu kupovat vouchery pro sebe či své blízké a přesto chcete Nadaci na ochranu zvířat pomoci, můžete na stránkách Hyperslevy.cz zakoupit darovací poukazy přímo pro Nadaci, a to za 50, 100, 200 či 500 korun dle svých možností.

 

Foto: goodfon.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *