Bohnický útulek potřebuje pomoc dobrovolníků

Provozovatelé kočičího útulku v pražských Bohnicích naléhavě prosí všechny milovníky zvířat, především pak koček, aby věnovali svůj volný čas pomoci útulku Opuštěná a léčebná zvířata, o. p. s. Jedná se o drobnou výpomoc kolem péče o kočičí obyvatele útulku, do které se může zapojit kdokoliv, od studentů až po důchodce.

Opuštěná a léčebná zvířata o. p. s., sídlící v areálu Psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích, nutně potřebuje pomoct například s krmením koček, čištěním kotců a podobně. Zapojit se můžete v kterýkoliv den v týdnu a v kteroukoli dopolední či odpolední hodinu.

Bližší informace naleznete na www.utulekbohnice.cz. Pokud chcete být nápomocni, kontaktujte paní Šeberovou na telefonu 603 947 295.

 

 

Obecně prospěšná společnost Opuštěná a léčebná zvířata

Záchytné středisko v areálu psychiatrické léčebny má v péči především malá zvířata, především kočky, ale například i fretky, morčata, králíčky a v menší míře pejsky. Některá zvířátka slouží k terapii, která napomáhá dlouhodobě léčeným pacientům, například v navazování vztahů a citových vazeb nebo normalizaci nálad. Útulek však nabízí i mazlíčky k adopci.stáří.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *