Kočky-online vás zvou na umisťovací výstavu opuštěných koček

Praha – Už tuto neděli, tedy 22. dubna 2012, se mezi 10. a 17. hodinou uskuteční další umisťovací Výstava pro kočku. Akce se bude konat v prostorách Chvalské tvrze v Horních Počernicích. Všichni milovníci koček jsou srdečně zváni!

Jarní umísťovací výstavu opuštěných koček pořádají Kočky-online.cz. V jejím rámci si můžete vybrat kočičího kamaráda, nebo se jen přijít pokochat kočičí krásou a přispět opuštěným zvířatům něčím dobrým na zub – vstupenkou je jedna konzerva kočičího krmení, kterou si můžete buď přinést, nebo zakoupit na místě.

 

 

Na své si přijdou chovatelé i děti

Na výstavě si rovněž můžete za zvýhodněné ceny zakoupit chovatelské potřeby, od krmiva a steliva, přes kočičí toalety, hračky, škrabadla, až po vitamíny a další doplňky. Na akci je také zajištěn program pro děti.

Výstava pro kočku se koná v prostorách Chvalské tvrze v Horních Počernicích, kam se pohodlně dostanete například z konečné stanice metra trasy B Černý most autobusem (zastávka Chvaly).

Výstava pro kočku je, dalo by se říci, již tradiční výstavou koček z útulků. Jejím cílem je najít opuštěným kočičkám domov a získat krmení pro ty, které páníčka nenajdou.

 

Foto: cutewallpapers.info

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *