Další soutěž s Metaforou. Vyhrajte Bachovy květové esence od A do Z!

Soutěž byla ukončena 25. 4. 2012

A je tu třetí kolo soutěže s Metaforou! Opět můžete vyhrát zajímavou knihu z produkce tohoto nakladatelství. Tentokrát hrajeme o Bachovy květové esence od A do Z. A soutěž to bude opravdu zábavná!

O Bachových květových esencích jste se mohli dočíst v našem včerejším článku. Ten byl takovou kratičkou ukázkou z knížky, kterou tentokrát můžete vyhrát – Bachovy květové esence od A do Z od autorky Katarin Michelové.

Tato kniha je ještě horkou novinkou nakladatelství Metafora, které do našich soutěží již věnovalo tituly jako Balkon k nakousnutí, Nepřítel nebo spojenec a Jak na choroby a škůdce ekologicky. Bachovy květové esence jsou malým, ale přesto podrobným průvodcem, který vám vysvětlí podstatu Bachových esencí, prozradí tajemství jejich účinnosti a poradí vám, jak s nimi pracovat.

 

Jak soutěžit?

Klikněte pro plnou velikost

Tentokrát jsme se hodně snažili, aby pro vás soutěž byla opravdu zajímavá a zábavná. Vaším úkolem tedy bude vymyslet opravdu vtipný komentář k fotografii, kterou jsme umístili na  Facebookovské stránky www.facebook.com/vlastovkainfo (fotografii vidíte v náhledu vpravo). Pro vítězství bude rozhodující počet označení „To se mi líbí“ konkrétního komentáře od ostatních uživatelů.

 

Podrobná pravidla soutěže

Takže jak to bude probíhat?
Počínaje dneškem, tedy 17. dubnem 2012, až do 22. dubna 2012 může každý uživatel, který má svůj profil na Facebooku, přidávat vtipné a trefné komentáře k fotografii, která je za účelem soutěže umístěna na zdi www.facebook.com/vlastovkainfo (viz výše obrázek s kačerem a želvami).
Pozor! Komentáře se přidávají k fotce na Facebooku, nikoliv pod tento příspěvek!
Principem soutěže je, aby byl komentář vtipný, trefný a vázal se k obrázku (charakterizoval výjev na fotce). Komentáře, které nebudou tato kritéria splňovat, nebudou hodnocené jako soutěžní. Zároveň si vyhrazujeme právo odmazat případné komentáře, které by byly urážlivé, vulgární nebo jinak pobuřující.
Každý uživatel smí přidat jen jeden soutěžní komentář. Zároveň nesmí komentář smazat a následně nahradit jiným (bude-li tato skutečnost zjištěna, bude soutěžící diskvalifikován). Diskvalifikován může být i uživatel, který bude přidávat komentáře nebo „lajkovat“ z duplicitních účtů.
Principem soutěže je, vymyslet tak dobrý komentář k fotografii, aby zaujal ostatní uživatele, fanoušky naši FB stránky a čtenáře vlaštovky a aby je přiměl dát „To se mi líbí“ – tedy „lajkovat“ právě váš komentář. Vyhrává komentář, který bude mít k půlnoci 24. dubna 2012 nejvíc označení „To se mi líbí“.
Tak ještě jednou pro upřesnění: Soutěžní komentáře smějí být přidávané do půlnoci 22. dubna, ale „lajkovat“ uživatelé mohou až do 24. dubna 2012. Hlasy přidané po 24. 4. už nebudou započítány. Stejně tak se nebudou počítat označení „To se mi líbí“, která přidá autor vlastnímu komentáři.

 

Sledujte vyhlášení výsledků!

Už se stalo, že výherce nesledoval vyhlášení výsledků a o výhru se včas nepřihlásil. Doporučuji proto sledovat stránky www.vlastovka.info, Facebook www.facebook.com/vlastovkainfo a nebo se rovnou zaregistrovat k odběru Newsletteru, ve kterém o výsledcích soutěží taktéž informujeme (viz registrační políčko v levém sloupci pod obrázkem vlaštovky s obálkou v zobáčku).

Přihlášení k výhře se totiž taky řídí jistými pravidly (viz zde). Jistě pochopíte, že není možné čekat třeba tři měsíce, než výherce pošle své kontaktní údaje.

 

Tak to je vše. Těšíme se na vaše komentáře na Facebooku! A přejeme hodně štěstí!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *