Svoboda zvířat vyhlásila soutěž pro studenty. Téma: STOP pokusům na zvířatech

Organizace Svoboda zvířat vyhlásila soutěž s názvem Designem proti pokusům na zvířatech. Je určena mladým designérům, studentům středních a vysokých škol. Výherce získá peněžitou odměnu a trička s jím navrženým potiskem budou prodávána na akcích Svobody zvířat.

Svoboda zvířat chce touto akcí upozornit na zbytečnost a krutost pokusů na zvířatech. “Úkolem je vytvořit kreativní a přesvědčivý návrh na tričko upozorňující na fakt, že pokusy na zvířatech jsou kruté a zbytečné, a že již dnes existuje mnoho alternativních metod,” píše ve své tiskové zprávě pořadatel.

 

 

Návrh potisku se podle Svobody zvířat může vztahovat k pokusům na zvířatech v obecné rovině, nebo ke konkrétní oblasti pokusů – například pokusy na zvířatech ve výuce, testování kosmetiky, botoxu a podobně.

Soutěže se mohou zúčastnit studenti starší šestnácti let. Autor nejlepšího návrhu získá odměnu ve výši 3000 korun a jeho ‘dílko’ Svoboda zvířat použije na svá trička. “Nejlepší návrh bude použit na tvorbu triček Svobody zvířat v rámci kampaně Za nahrazení pokusů na zvířatech. Trička budou prodávána v E-shopu Svobdy zvířat a na různých akcích.”

Své návrhy mohou účastníci organizaci Svoboda zvířat posílat až do 31. května 2012. Pravidla v plném znění zájemci naleznou zde.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *