Vyhrajte knihu Balkon k nakousnutí z nakladatelství Metafora!

Soutěž byla ukončena 29. 2. 2012

Připravili jsme pro vás další soutěž. Tentokrát je ve hře velmi zajímavá publikace Balkon k nakousnutí od Alex Mitchellové, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora. Soutěž probéhá od 10. února 2012 do 29. února 2012 a vyhrát může každý, kdo správně zodpoví tři soutěžní otázky.

Bydlíte ve měste a chybí vám práce na zahrádce? Chtěli byste si vypěstovat bylinky, ovoce a zeleninu sami, ale nemáte kde? Nebo se vám jen nechce dřít v potu tváře na zahradě a raději byste obhospodařovali jen nějaký menší pěstební prostor? Autorka Alex Mitchellová vám poradí, jak na to.

K tomu, abyste si vytvořili svůj miniaturní ráj k nakousnutí, vám stačí pouhý balkon nebo jen truhlík za oknem. Alex Mitchellová, městská zahradnice s velkými zkušenostmi, vám poradí, jak si pořídit “jedlý” balkon už během jediného víkendu, a ještě přitom zužitkovat různé vysloužilé věci.
Vaše městská minizahrádka vás bude díky této knížce zásobovat nejrůznějšími zdravými pochoutkami – bylinky se mohou pnout po zdi, salát si může hovět v kusu starého okapu, fazole a rajčata budou šplhat třeba po vyhozeném stojanu na klobouky… Fantazie se meze nekladou.
Pokud chcete zažít malé, ale velkolepé zahrádkářské dobrodružství, zapojte se do naší soutěže a knížka Balkon k nakousnutí může být vaše a dovést vás k naplnění lákavé vize.

 

Soutěžní otázky:

1. Jak zní název rudy, ze které se získávají kovy tantal a niob, používané (mimojiné) při výrobě mobilních telefonů?

a) coltan
b) hematit
c) kasiterit

 

2. Jak se jmenuje španělské město, kde se každoročně konají oslavy svátku světel (tzv. luminarias) 17. ledna?

a) Sodeto
b) Salvaterra de Miño
c) San Bartolome de Pinares

 

3. Která z následujících knih NEPATŘÍ do produkce nakladatelství Metafora?

a) Sochař duší (Cardetti, Raphaël)
b) Lahodné dárky (McCloskeyová, Jess)
c) Vlaštovčí hnízdo (Lorenzová, Irene)

 

Odpovědi na první dvě otázky naleznete v článcích publikovaných na www.vlastovka.info, odpověď na třetí otázku najdete na stránkách nakladatelství metafora www.metafora.cz.

 

Odpovědi posílejte do půlnoci 29. února 2012 na info@vlastovka.info. Do předmětu zprávy uveďte heslo “ÚNOROVÁ SOUTĚŽ”. Ze správných odpovědí zaslaných v termínu vylosujeme vítěze a budeme jej kontaktovat.

Nezapomeňte si také přečíst souhrnná pravidla soutěží (viz bod III.).

 

Hodně štěstí!

 

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽE

Správné odpovědi se skrývaly pod písmeny: 1. A, 2. C, 3. C. Dorazilo nám přesně 120 e-mailů a všechny obsahovaly správné odpovědi.
Knihu Balkon k nakousnutí Alex Mitchellové z nakladatelství Metafora vyhrává Aneta Jeníčková z Plzně. Gratulujeme!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *