V Londýně otevřeli bar i pro pejsky

V době složité ekonomické situace bojují o zákazníky i restaurace. Úspěch může mít jen ta, jejíž majitel přijde s originálním nápadem. Angus Fenton, majitel londýnského baru Mucky Pup, takový nápad měl – otevřel dveře podniku i pejskům svých hostů.

 


 

I když se jeho záměr může zdát šílený, věřte, že úspěch má. Fenton si je dobře vědom toho, že aby se udržel nad vodou, musí dát svým zákazníkům něco víc než konkurence. Něco, co jinde nenajdou.

Lidé neradi opouštějí své mazlíčky, když se chtějí jít někam bavit. Představa, že pejsek doma kňučí za dveřmi, zatímco se páníček baví nad sklenkou něčeho dobrého, je pro leckoho nepřijatelná. Bar, který pejskařům umožní vzít si své miláčky s sebou a dopřát jim něco dobrého, jistě přiláká spousty zákazníků.

 

 

V Mucky Pup nabízejí speciální nápoje pro trendy pejsky. Misky a pohárky jim rozhodně neschovávají někam pod stůl. Hafani mohou popíjet s páníčky u jednoho stolu.

Kdokoliv další, kdo přijde se stejným nápadem, už bude jen kopírovat nápad Anguse Fentona. Ale kdo ví, třeba někdo přijde i s barem pro kočku…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *