Chlupáčům v nouzi by se hodily finance a krmení

Útulek při občanském sdružení Chlupáči v nouzi prochází rekonstrukcí a k tomu má plnou kapacitu. Proto budou rádi za jakoukoliv finanční i materiální pomoc.

 

Vzhledem k obtížné situaci, v jaké se právě útulek nachází, je nejvíce vítána finanční pomoc a krmivo. “Teď máme kolem osmdesáti koček, takže se nám hodí granule i konzervy pro kočičky,” říká Karolína Urbanová ze sdružení Chlupáči v nouzi. “Uvítáme ale i finance na materiál, protože procházíme rekonstrukcí.”

Podle paní Urbanové mohou pomoct i lidé, kteří se chtějí zbavit starých škrabadel, kočkolitů, ručníků a vyřazených hadrů. Využití ale naleznou i mycí prostředky (například savo).

 

Adoptujte kočičku

Pomoct útulku ale můžete i jinak. Chcete-li třeba adoptovat kočičku (samozřejmě po důkladném zvážení a ne jako překvapení pod stromeček), můžete si novou kamarádku vybrat v aktuální nabídce útulku. Nyní je v nabídce i několik nádherných koťátek od kočičky, která se do útulku dostala nedávno ve velmi zanedbaném stavu. Koťátka jsou ale zdravá, mají se čile k světu a budou z nich milí a přítulní společníci

Jestliže si zvířátko pořídit nemůžete, zkuste využít alespoň možnosti virtuální adopce. Útulek má v péči i svěřence, kteří jsou plaší či nemocní a potřebují stálou veterinární péči. Tato zvířata k adopci nemohou, ale péče o ně je velmi nákladná, a tak Chlupáči v nouzi nabízejí možnost osvojit si je alespoň na dálku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *