Podpořte vánoční akce pro opuštěná zvířata

kočky, Vánoce

Hned tři projekty na pomoc opuštěným zvířatům se účastní soutěže ‘Co nás baví’, pořádanou společností Provident. I vy můžete hlasovat pro projekt, který se vám nejvíc líbí, a dopomoci jeho organizátorům k výhře dvaceti nebo deseti tisíc korun. Jednotlivé akce vám představíme v tomto příspěvku.

 

Vánoční strom splněných kočičích přání

Již potřetí letos v prosinci proběhne akce na podporu kočiček v útulcích, jejímž cílem je pomoci sdružením na pomoc opuštěným kočkám z celé České republiky.

Hlavní myšlenkou projektu je získat dárce, kteří by opuštěným kočkám v útulcích dali nějaký vánoční dárek. Na stránkách www.kociciprani.cz si stačí vybrat kočičku, která je vašemu srdci nejmilejší, a splnit jí její vánoční přání. Dárci bude odměnou fotografie jím vybrané kočičky s dárkem od něj.

Projekt vytvořili tří dobrovolníci, kteří vše organizují ve svém volném čase, bez nároku na odměnu a z velké lásky ke kočkám. Do soutěže ‘Co nás baví’ se zapojili proto, aby pro svou akci získali větší podporu veřejnosti. Pokud vyhrají některou z hlavních cen (20 nebo 10 tisíc korun), věnují peníze na krmivo a veterinární péči pro kočky v útulcích.

Pro tento projekt můžete v soutěži hlasovat na této adrese.

 

Čtěte také:

 

Ježíšek pro kočky bez domova

Od 1. prosince 2011 do 6. ledna 2012 proběhne druhý ročník charitativní akce Ježíšek pro kočky bez domova, jejímž cílem bude sehnat co nejvíce vánočních dárků pro kočky v péči soukromého útulku Kočky SOS Hodonín.

Také tento projekt můžete podpořit v soutěži ‘Co nás baví’, a to na této adrese, nebo podpořit přímo útulek jako takový (více informací na stránkách útulku).

 

Vánoční plná miska pro pejsky a kočičky

Už počtvrté proběhne vánoční akce pro naplnění misek pejsků a kočiček z útulků Tibet a Brněnský Max. “Pořádáme veliký bazárek věcí nových i použitých, které nám můžete darovat. My je prodáme a všechny peníze, které vybereme, budou rozděleny do soukromých útulků Tibet a Brněnský Max, kde se Bětka a Elen starají o opuštěné psy a kočky,” představují projekt organizátoři.

Soutěžní vizitka Vánoční misky se stránkách ‘Co nás baví’ nachází zde, bližší informace pak lze najít na www.akceplnamiska.cz.

 

Která akce se vám nejvíce líbí? Podpoříte některou v soutěži? Nebo se chystáte obdarovat nějaký útulek z vlastní iniciativy? Napište nám!

 Foto: Wikimedia