Uvítací soutěž

 Soutěž byla k 31. 10. 2011 ukončena.

Vážení čtenáři,

 

jakožto zcela nový magazín jsme pro všechny nové čtenáře připravili malou uvítací soutěž. Zúčastněte se a vyhrajte pamlsky pro pejska!

 

Co pro účast v soutěži musíte udělat?

Je to jednoduché! Stačí, když se stanete našimi fanoušky na Facebooku. Máte-li na této sociální síti svůj účet, pak najděte stránku Vlaštovka.info – posel dobrých zpráv a dejte „To se mi líbí“, nebo v pravém menu na této stránce klikněte na tlačítko “Like” na odkazu “Jsme na Facebooku”. Tím jste automaticky zařazeni do říjnové soutěže. V průběhu listopadu ze všech nových fanoušků vylosujeme tři, kteří dostanou balíček s laskominami!

 

 

Pokud je vaším argumentem pro neúčast v soutěži, že nemáte pejska, pak zvažte, jestli byste v případě výhry nemohli obdarovat někoho blízkého, jehož hafan by něco dobrého na zub ocenil.

Jestli se naopak obáváte, že je cen málo a neměli byste šanci vyhrát, pak můžete zvýšit své šance tak, že o soutěži řeknete rodinným příslušníkům a kamarádům, kteří budou soutěžit s vámi. Záleží jen na vzájemné dohodě.

 

Abyste věděli, jak přesně soutěž bude probíhat a co je třeba k účasti, přečtěte si, prosím, podmínky níže (čtěte pozorně, pravidla jsou závazná).

 

Budeme se těšit na vaši účast!

 

 

 

 

Podmínky soutěže:

  1. Do soutěže jsou automaticky zařazeni všichni uživatelé, kteří se na sociální síti Facebook od vyhlášení této soutěže (tj. od 30. září 2011) do 31. října 2011 stanou fanoušky stránky Vlaštovka.info – posel dobrých zpráv. Do slosování o ceny nebudou zařazeni jen uživatelé, kteří s účastí v soutěži vyjádří  nesouhlas.
  2. Stávající fanoušci našich stránek na Facebooku se do soutěže mohou přihlásit tak, že buď…

a)      …k oznámení vyhlášení této soutěže na Zdi naší fanouškovské stránky přidají komentář,

b)      ….k oznámení vyhlášení této soutěže na Zdi naší fanouškovské stránky dají „To se mi líbí“,

c)      …na Zeď naší fanouškovské stránky přidají vlastní příspěvek, v němž se do soutěže přihlásí.

  1. Účastníkem soutěže se může stát pouze jednotlivec (registrovaný uživatel sociální sítě Facebook), nikoliv skupina, organizace či jiná fanouškovská stránka na Facebooku.
  2. Ze soutěže budou vyloučeni uživatelé, kteří v průběhu měsíce (do 31. října 2011) fanouškovskou stránku opustili (tj. dali „Už se mi to nelíbí“).
  3. Neakceptujeme duplicitní účty (profily) uživatelů Facebooku, vytvořené za účelem zvýšení šance na výhru.
  4. Pro účastníky soutěže jsou rovněž závazná obecná pravidla, uvedená na stránce Pravidla webu v bodě Pravidla soutěží.
  5. Výsledky soutěže budou vyhlášeny nejpozději do 14 dnů po skončení soutěže.
  6. Výherci budou ihned po vylosování zkontaktováni a vyzváni k uvedení kontaktních údajů pro zaslání výhry (tj. celé jméno a adresa, na níž má být výhra doručena). Pokud na tuto výzvu nezareagují nejpozději do 7 dnů od doručení výzvy, bude jejich výhra stornována a bude vylosován náhradní výherce.
  7. Cena bude výherci odeslána nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy na e-mailovou adresu info@vlastovka.info pořadatel obdrží jeho kontaktní informace (jméno a adresu, na níž má být výhra doručena).
  8. Prů účast v soutěži jsou závazná rovněž obecná pravidla, uvedená na stránce Pravidla webu v části III. Pravidla soutěží