Přijďte s dětmi oslavit Den zvířat do Toulcova dvora

Praha – Na sobotu 1. října připravilo  Středisko ekologické výchovy Hlavního města Prahy Toulcův dvůr oslavu dne zvířat. Zvány jsou děti i dospělí. Těšit se mohou na soutěže, tvořivé dílny, divadlo, zvířátka a mnoho dalšího.

 

Program akce konané ke Dni zvířat bude zahájen v 10 hodin dopoledne a až do 18 hodin návštěvníkům mnoho zajímavého. „Návštěvníci například budou moci pozorovat práci asistenčních i záchranářských psů a ukázky jejich náročného výcviku. Součástí programu bude vystoupení dětí na huculských koních na téma Fantasy, divadelní představení Zvířátka a loupežníci, výstava Soužití s velkými šelmami. Nebudou chybět ukázky práce policejních koní, prohlídka farmy, stříhání ovcí a draví ptáci,“ nastínila program oslav Dne zvířat Renata Hladná, tisková mluvčí Střediska ekologické výchovy Hlavního města Prahy Toulcův dvůr. „Zejména děti se mohou těšit na drobné rukodělné dílničky, vědomostní a další soutěže.“

 

Součástí akce bude také výstava výtvarných prací, které v uplynulých dnech děti posílaly do soutěže Pomáháme zvířatům. Zároveň budou vyhlášeni výherci této soutěže a budou jim předány ceny.

 

Účastí podpoříte dobrou věc

Oslavy Dne zvířat na Toulcově dvoře podporuje Nadace Divoké husy, která po skončení akce zdvojnásobí její výtěžek a věnuje jej na nákup potřeb pro hipoterapii (rehabilitace na koních). Návštěvníci akce se tak nejen dobře pobaví, ale zároveň podpoří dobrou věc.

 

Více informací na stránkách pořadatele.

Foto: archiv Toulcova dvora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *