Pozvánka na benefiční koncert pro opuštěná zvířata v Táboře

Tábor – Ve čtvrtek 6. října se v táborském Divadle Oskara Nedbala uskuteční další ročník charitativního koncertu pro opuštěná zvířata. Kromě známé zpěvačky a milovnice zvířat Marty Kubišové přijde zazpívat a zahrát i řada dalších osobností české hudební scény.

„Přijede třeba bratr Heleny Vondráčkové Jiří Vondráček, zpěvačka Zuzana Michnová, písničkář Jiří Pracný, Tomáš Berka a na klavír zahraje Karel Štolba. Celým večerem pak bude provázet Milan Hein z pražského Divadla Ungelt,“ uvedla organizátorka Květoslava Stoklasová.

Koncert svou účastí podpoří také Petra Janů a Marta Kubišová. „Do Tábora na tyto akce jezdím téměř pravidelně a moc se na ně těším,“ prozradila Marta Kubišová. „Moc ráda podpořím tuto akci, protože vím, že peníze jdou skutečně na dobrou věc.“

Pořadatelem desátého ročníku benefičního koncertu ve prospěch týraných a handicapovaných zvířat je organizace Táborská ochrana zvířat. Akci, která se v posledních letech již stala tradicí, každoročně podpoří řada českých hvězd – v uplynulých letech to byli např. Eva Pilarová, Karel Gott, Ewa Farna a řada dalších.

Výtěžek ze vstupného půjde na pomoc opuštěným a handicapovaným psům a kočkám – nákup krmiva, zajištění veterinární péče a financování dalších aktivit na pomoc zvířatům. Zájemci si mohou vstupenky koupit v předprodeji v pokladně Divadla Oskara Nedbala. Koncert začne v 19:30 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spam - doplňte správné číslo do příkladu: *